16.04.2016 19:00

Dom smrti  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

0:00
13:01
hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Naraz mi naskočila husia koža, hoci ešte pred chvíľkou som sa potila. Bolo to zvláštne.
Naraz mi naskočila husia koža, hoci ešte pred chvíľkou som sa potila. Bolo to zvláštne. Nedokázala som nič rozoznať, ale napriek tomu som mala pocit, že ma niekto pozoruje. Asi by som mala radšej zmiznúť. Určite som si zle odpísala adresu. Vtom začal vnútri niekto hrať na klavíri – nádhernú, romantickú melódiu. Stála som tam ako prikovaná, neschopná pohnúť sa z miesta. Cez husté krovie odrazu prenikol slnečný lúč a zalial vilu mäkkým popoludňajším svetlom. Správala som sa poriadne pochabo. Mala by som konečne zazvoniť a prezrieť si izbu, ktorá už bude pravdepodobne aj tak prenajatá. Odhodlane som vykročila po cestičke, zhlboka som sa nadýchla a priložila som prst k zvončeku. Potom som mimovoľne na okamih dvihla hlavu. Kamenný anjel sa týčil priamo nado mnou a namiesto očí mal dve prázdne diery.
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Niektoré dvere je lepšie nechať zatvorené. Stisnutie kľučky vás môže stáť život... Nina si prenajme izbu v obrovskej starej vile, kde spoločne býva partia mladých ľudí. To, čo spočiatku vyzerá ako lákavé dobrodružstvo, sa však čoskoro zmení na nočnú moru. V jej izbe sa ob... Ukáž Viac

Niektoré dvere je lepšie nechať zatvorené. Stisnutie kľučky vás môže stáť život... Nina si prenajme izbu v obrovskej starej vile, kde spoločne býva partia mladých ľudí. To, čo spočiatku vyzerá ako lákavé dobrodružstvo, sa však čoskoro zmení na nočnú moru. V jej izbe sa objavujú čudné veci a Nina má pocit, že ju stále niekto sleduje. Po veľkej párty nájde na chodbe mŕtvu priateľku svojho spolubývajúceho. Bola to skutočne samovražda? Alebo sa v dome ukrýva smrteľné nebezpečenstvo?

Skryť