07.05.2017 19:21

Dôkaz anjelov  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Jeho modlitba bola okamžite vyslyšaná. Vystúpil do sveta svetla, života, krásy a lásky. Tá bola taká intenzívna, že starého neveriaceho H.
Jeho modlitba bola okamžite vyslyšaná. Vystúpil do sveta svetla, života, krásy a lásky. Tá bola taká intenzívna, že starého neveriaceho H. Storma rozmetala na kúsky. Zistil, že láska nie je trápna sentimentalita – pekná, no prázdna emócia, za ktorú ju pokladal. Vysvitlo, že tento najprchavejší cit je skutočný materiál, ozajstná substantia (čo v latinčine znamená to, čo stojí dolu), a predstavuje pravý základ všetkého na svete. Je to nefalšovaná hmota, z ktorej sa skladá vesmír, jediný, neredukovateľný zdroj všetkého, čo vidíme, cítime, myslíme si – a čím sme.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

V marci 2015 milióny ľudí na celom svete šokovala správa o dramatickej záchrane osemnásťmesačnej Lily Groesbeckovej, ktorej sa podarilo prežiť napriek tomu, že štrnásť hodín strávila v prevrátenom aute. Vozidlo, nad ktorým jej matka podľa všetkého stratila kontrolu, zostalo či... Ukáž Viac

V marci 2015 milióny ľudí na celom svete šokovala správa o dramatickej záchrane osemnásťmesačnej Lily Groesbeckovej, ktorej sa podarilo prežiť napriek tomu, že štrnásť hodín strávila v prevrátenom aute. Vozidlo, nad ktorým jej matka podľa všetkého stratila kontrolu, zostalo čiastočne ponorené v ľadovej rieke v štáte Utah. Štyria vyslaní policajti začuli hlas, ktorý ich vyzýval, aby nepoľavovali v úsilí: „Pomôžte mi, pomôžte mi.“ Domnievali sa, že sa im prihovára matka dieťaťa, ktorá zostala zakliesnená v aute. Keď ju však s dcérou vytiahli von, uvedomili si, že hlas nemohol patriť jej. Očividne totiž zomrela už pri dopade.
Ptolemy Tompkins, spoluautor bestsellera denníka The New York Times, a Tyler Beddoes, jeden z policajtov, ktorí sa zúčastnili na záchrane Lily, vysvetľujú nielen tento zázrak dnešných čias, ale aj existenciu anjelov.
Do pútavého rozprávania zakomponovali viaceré príbehy zo života a preskúmali dejiny, podstatu i význam anjelov v životoch ľudí. Kniha dokazuje, že hranica medzi duchovnom a tým, čím sa zaoberá veda, je menej jasná, ako si myslíme.

Skryť