19.06.2017 08:24

Do vody  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

0:00
8:26
hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Išiel som za ňou. Stál som pred spálňou a díval sa cez poodchýlené dvere dnu. Kľačala pri posteli na ockovej strane, v tvári červená.
Išiel som za ňou. Stál som pred spálňou a díval sa cez poodchýlené dvere dnu. Kľačala pri posteli na ockovej strane, v tvári červená. Celá zadychčaná hovorila: "Alex, zobuď sa! Zobuď sa! " Mykala ním. Nel Abbottová je mŕtva.Našli ju v rieke. Skočila z útesu."
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Nová kniha od autorky bestselleru Dievča vo vlaku! Vyhýbajte sa tichým vodám. Neviete, čo skrývajú. Na dne rieky sa nájde telo slobodnej matky. V lete v tom istom roku stretol rovnaký osud aj mladé dospievajúce dievča. Nie sú to však prvé ženy, ktoré zmizli v tých temných vodác... Ukáž Viac

Nová kniha od autorky bestselleru Dievča vo vlaku!
Vyhýbajte sa tichým vodám. Neviete, čo skrývajú. Na dne rieky sa nájde telo slobodnej matky. V lete v tom istom roku stretol rovnaký osud aj mladé dospievajúce dievča. Nie sú to však prvé ženy, ktoré zmizli v tých temných vodách, a ich smrť rozčerí nielen pokojnú hladinu rieky, ale aj pokojné dni obyvateľov malého mestečka. Na svetlo sa začnú vyplavovať dlho zamlčiavané tajomstvá.
Paula Hawkins je autorkou svetového bestsellera Dievča vo vlaku. Kniha prvý raz vyšla v januári 2015 a celosvetovo sa jej predalo vyše 18 miliónov výtlačkov, 79 týždňov bola bestsellerom New York Times a na jej motívy bol nakrútený rovnomenný film.
Komu sa kniha môže páčiť: Čitatateľom, ktorí obľubujú dobre vystavané detektívne príbehy a napätie do poslednej strany a tým, ktorých uchvátila prvotina autorky, sfilmovaný bestseller, Dievča vo vlaku.

Skryť