19.05.2015 21:39

Divočina  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Gabriela Kvašňovská
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Vážne? Tak do toho! Zarev, synáčik!“ povedal Samson pyšne. Ryan zaprel laby do zeme, nadýchol sa a .... ....
„Vážne? Tak do toho! Zarev, synáčik!“ povedal Samson pyšne. Ryan zaprel laby do zeme, nadýchol sa a .... .... a zareval tak ľútostivo, že sa všetci návštevníci zoo obracali k výbehu pre levov. Vlastne to ani nebol rev, ale skôr zamňaukanie. Ľudia okolo sa rozosmiali a hlboko ponížený Ryan smutne sklonil hlavu. Samsom zúrivo zareval a ľudia stíchli. Aspoň na chvíľu. Vzápätí sa totiž nadšene roztlieskali.
Gabriela Kvašňovská
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Divočina. Miesto, kde je možné prežiť neuveriteľné dobrodružstvá... najmä ak vám nechýba fantázia ako levovi Samsonovi, ktorý pritom v Divočine nikdy nebol a za celý život ani len nevytiahol päty zo ZOO. Lenže potom sa do Divočiny vyberie jeho synček Ryan a Samsonovi neostáva n... Ukáž Viac

Divočina. Miesto, kde je možné prežiť neuveriteľné dobrodružstvá... najmä ak vám nechýba fantázia ako levovi Samsonovi, ktorý pritom v Divočine nikdy nebol a za celý život ani len nevytiahol päty zo ZOO. Lenže potom sa do Divočiny vyberie jeho synček Ryan a Samsonovi neostáva nič iné, ako vydať sa za ním a zachrániť ho.

Skryť