15.03.2017 14:44

Dievča, ktoré spadlo pod Čarokraj a zažilo tam veselice  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Septembrine tajomstvo bolo toto: bola v Čarokraji. Počas trvania sveta sa to prihodilo aj iným deťom.
Septembrine tajomstvo bolo toto: bola v Čarokraji. Počas trvania sveta sa to prihodilo aj iným deťom. Je o tom veľa kníh, čítajú ich už dlhé roky chlapci aj dievčatá, vyrábajú si drevené meče, papierových kentaurov a čakajú na návrat. Septemberine čakanie skončilo minulé leto. Bojovala so zlomyseľnou kráľovnou a krajinu zachránila pred jej krutosťou.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Kde bolo, tam bolo, dievča menom September malo tajomstvo. Viete, tajomstvá sú chúlostivé veci. Treba si ich strážiť, či ste dieťa alebo dospelý. Ale my predsa o tajomstve September čosi vieme! Toto dievčatko prežilo v rozprávkovom Čarokraji nevídané dobrodružstvá a stretlo mnoho... Ukáž Viac

Kde bolo, tam bolo, dievča menom September malo tajomstvo. Viete, tajomstvá sú chúlostivé veci. Treba si ich strážiť, či ste dieťa alebo dospelý. Ale my predsa o tajomstve September čosi vieme! Toto dievčatko prežilo v rozprávkovom Čarokraji nevídané dobrodružstvá a stretlo mnoho kamarátov. Doma pri umývaní čajových šálok na to samozrejme neustále myslí. Až kým sa za oknom neobjaví čln so záhadnou striebornou rukou... Pokračovanie nádherného fantasy príbehu pre deti aj dospelých, v ktorom tentoraz spolu so September zavítame až pod Čarokraj.

Skryť