02.05.2017 22:32

Diéta pre štíhle bruško  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Na začiatku cesty som nevedela, že hlavná príčina mojich zdravotných problémov tkvie v črevách.
Na začiatku cesty som nevedela, že hlavná príčina mojich zdravotných problémov tkvie v črevách. No na základe toho, čo som sa dočítala v knihách o prirodzenom zdraví, ktoré som objavila v obchode so zdravou výživou, som sa rozhodla zapracovať na zdraví svojho tráviaceho traktu a zlepšiť tým svoj celkový zdravotný stav. Toto rozhodnutie sa ukázalo ako jedno z najdôležitejších a najlepších, aké som kedy urobila. Keď sa mi podarilo vybudovať si zdravý tráviaci trakt, všetko sa zmenilo. Akoby sa niekde rozvidnelo.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Po viac ako sto rokoch bude priemerná dĺžka života súčasnej najmladšej generácie kratšia ako bola u predchádzajúcej. Môže za to nadváha, obezita a z nich vyplývajúce chronické ochorenia. Väčšina priberá, hoci je k dispozícii viac typov diét a cvičebných programov, než kedy... Ukáž Viac

Po viac ako sto rokoch bude priemerná dĺžka života súčasnej najmladšej generácie kratšia ako bola u predchádzajúcej. Môže za to nadváha, obezita a z nich vyplývajúce chronické ochorenia.
Väčšina priberá, hoci je k dispozícii viac typov diét a cvičebných programov, než kedykoľvek predtým. Zdá sa, že nám chýba kúsok skladačky. Táto kniha je tým kúskom skladačky! Dozviete sa, že tuční ľudia majú v črevách tučné baktérie a štíhli štíhle baktérie. Kým sa vám nepodarí zmeniť tučné baktérie na štíhle, neschudnete natrvalo. Táto kniha vám predstaví jednoduchý a účinný spôsob, ako na to.

Skryť