27.05.2016 23:20

Desivé odhalenie  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Júlia Ilčinová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Už nepremýšľal a nič neriešil. Vytiahol revolver, povolil poistku a vychutnal si vyplašený pohľad. Tak dlho čakal na oči, v ktorých uvidí strach.
Už nepremýšľal a nič neriešil. Vytiahol revolver, povolil poistku a vychutnal si vyplašený pohľad. Tak dlho čakal na oči, v ktorých uvidí strach. Rozmýšľal, či to bude naťahovať. Možno sa poserie od strachu, napadlo mu. Musel sa nad svojimi myšlienkami pousmiať.
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Anabela už ani nedúfala, že bude opäť šťastná. Potom, čo ju bez vysvetlenia opustila jej prvá láska, zostali jej v živote už len milovaná sestra a kamarát Libor. No Daniel všetko zmenil. Prináša jej šťastie a ona sa opäť teší zo života. Keď však Daniel odchádza na služob... Ukáž Viac

Anabela už ani nedúfala, že bude opäť šťastná. Potom, čo ju bez vysvetlenia opustila jej prvá láska, zostali jej v živote už len milovaná sestra a kamarát Libor. No Daniel všetko zmenil. Prináša jej šťastie a ona sa opäť teší zo života. Keď však Daniel odchádza na služobnú cestu, objaví sa ON a rozpúta búrku citov. Vzťah medzi Anabelou a Danielom sa začína meniť. Po návrate je Daniel akýsi iný a ona si jeho premenu nedokáže vysvetliť. Začnú sa diať čudné a priam hrozivé veci, okolo oboch mužov je čoraz viac záhad. Keď sa Bela pustí do pátrania, je takmer na dosah pravdy. No stačí jediná nepozornosť a dostáva sa do smrteľného nebezpečenstva, na konci ktorého ju čaká desivé odhalenie.

Skryť