08.05.2015 21:54

Cudzie slovo láska  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Po prvé...“ Na dôraz zdvihnem ukazovák. „Ani jeden z jej frajerov nebol úplne okej. Po druhé...“ Opäť zdvihnem prst.
"Po prvé...“ Na dôraz zdvihnem ukazovák. „Ani jeden z jej frajerov nebol úplne okej. Po druhé...“ Opäť zdvihnem prst. „Chodí s ním štyri mesiace, a ešte ho k nám nepriviedla, takže pravdepodobne niečo skrýva. A po tretie, čo súvisí s dôvodom číslo jeden, Kate nezdedila ani štipku z úsudku, čo má Maggie,“ spomeniem našu najstaršiu sestru, „pokiaľ ide o balenie chalanov, ktorí sú pre ňu vhodní."
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Vtipný a zároveň dojímaý príbeh mimoriadne inteligentnej šestnásťročnej Josie Hlavná hrdinka nerieši nijaké hlboké problémy – hoci trochu svetového mieru by si na desiatu určite dala. Má úžasnú rodinu, miluje svojich rodičov, zbožňuje svoje sestry a na milosť vzala aj šv... Ukáž Viac

Vtipný a zároveň dojímaý príbeh mimoriadne inteligentnej šestnásťročnej Josie
Hlavná hrdinka nerieši nijaké hlboké problémy – hoci trochu svetového mieru by si na desiatu určite dala. Má úžasnú rodinu, miluje svojich rodičov, zbožňuje svoje sestry a na milosť vzala aj švagra (musel však na tom tvrdo pracovať).
Teraz je na obzore druhý švagor. Josina zatiaľ nevydatá sestra Kate sa nezadržateľne rúti k oltáru a z nastávajúceho člena rodiny Geoffa sa budúcej švagrinej dvíha žalúdok. Čo tak urobiť votrelcovi zo života peklo? Naštvaná Josie by to možno aj zvládla, no rozptyľujú ju uvrešťané spolužiačky, zlatí chalani všade naokolo a najmä to, že každý, zdá sa, hovorí celkom iným jazykom.
Ako sa dá v takom svete vôbec niekomu vyznať lásku – alebo dať pocítiť nenávisť?

Skryť