14.06.2015 10:41

Crescendo  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Na priateľovom hrdle sa rysovala malá jazva. Harrison si ju prezrel pozornejšie a zľakol sa.
"Na priateľovom hrdle sa rysovala malá jazva. Harrison si ju prezrel pozornejšie a zľakol sa. Vypálená značka, vypuklá a lesklá, sotva väčšia ako štvťdolár. Mala tvar zaťatej päste. Harrison si so zdesením uvedomil, že jeho priateľa označkovali. Ako dobytok..."
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Norin život má stále ďaleko k dokonalosti, ale aspoň získala strážneho anjela. Patch je tajomný, nádherný, magneticky príťažlivý, ale navzdory tomu, akú rolu má hrať v Norinom živote, sa správa všelijako, len nie anjelsky. Je stále vyhýbavejší než predtým a k tomu sa ešte... Ukáž Viac

Norin život má stále ďaleko k dokonalosti, ale aspoň získala strážneho anjela. Patch je tajomný, nádherný, magneticky príťažlivý, ale navzdory tomu, akú rolu má hrať v Norinom živote, sa správa všelijako, len nie anjelsky. Je stále vyhýbavejší než predtým a k tomu sa ešte zdá, že trávi stále viac a viac času s Norinou úhlavnou sokyňou Marciou Millarovou.
Nebyť Patchovho nepochopiteľného správania, Nora by sotva vzala na vedomie Scotta Parnella, starého rodinného priateľa, ktorý sa presťahoval späť do mesta. Lenže Noru začne k Scottovi čosi vábiť a priťahovať - napriek pocitom, ktoré ju varujú, že Scott pred nimi niečo skrýva.
Noru navyše celý čas prenasledujú obrazy jej zavraždeného otca. Začne sa zaujímať, či jej pôvod nemá niečo spoločné s jeho smrťou. Zúfalo sa snaží zistiť, čo sa vlastne v minulosti stalo, a následkom toho jej hrozí stále väčšie a väčšie nebezpečenstvo. Ale možnože niektoré udalosti je lepšie nechať spať, pretože pravda môže zničiť všetko - a všetkých, ktorým Nora verí a ktorých má rada.

Skryť

O Autorovi

Becca Fitzpatricková

Becca Fitzpatrick (1979) vyrástla na knižkách Nancy Drewovej a Trixie Beldenovej. Má zdravotnícke vzdelanie, ale tento odbor čoskoro opustila a zapredala dušu rozprávaniu príbehov. Žije v Colorade. Jej prvý román Zavrhnutý sa stal bestsellerom vydavateľstva New York Times.

Video