30.05.2017 10:46

Čo ženy naozaj chcú  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Majte na pamäti, že každá žena, i keď možno podvedome, si pri pohľade na muža kladie otázku: „Cítim sa s ním v bezpečí? Bude pri mne stáť?
Majte na pamäti, že každá žena, i keď možno podvedome, si pri pohľade na muža kladie otázku: „Cítim sa s ním v bezpečí? Bude pri mne stáť? Môžem mu veriť? Vyzerá spoľahlivo?“
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Po viac ako štyridsaťročnom výskume došiel uznávaný svetový expert na vzťahy John Gottman a jeho spolupracovníci k ohromujúcemu, ale v praxi mnohokrát overenému záveru – muži sú tí, ktorí držia v rukách kľúč k vzťahu. Autori svoje tvrdenia stavajú na množstve výskumov, ... Ukáž Viac

Po viac ako štyridsaťročnom výskume došiel uznávaný svetový expert na vzťahy John Gottman a jeho spolupracovníci k ohromujúcemu, ale v praxi mnohokrát overenému záveru – muži sú tí, ktorí držia v rukách kľúč k vzťahu.
Autori svoje tvrdenia stavajú na množstve výskumov, príkladoch z vlastnej praxe a poznatkoch o hormonálnych procesoch v tele ženy, ktoré ju ovplyvňujú oveľa výraznejšie, ako si akýkoľvek muž dokáže predstaviť.
Kapitoly sú chronologicky zoradené tak, aby ste s knihou skutočne prechádzali celým svojím vzťahom a dozvedeli sa, ako ženu zaujať, osloviť a pozvať ju von, o čom sa s ňou rozprávať na prvom rande a kam ju naň vziať, ako ju pochopiť a uspokojiť fyzicky aj emocionálne a vďaka čomu sa dá vybudovať šťastný dlhodobý vzťah.

Skryť