01.08.2015 10:19

Čo vám chýba, keď...  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Drahí čitatelia, nezdravý životný štýl a zlé stravovacie návyky majú na svedomí zníženie imunity a zdravotné ťažkosti.
Drahí čitatelia, nezdravý životný štýl a zlé stravovacie návyky majú na svedomí zníženie imunity a zdravotné ťažkosti. Žiaľ, väčšina ľudí tento poznatok podceňuje a až pri prvých problémoch sa začne o tento fakt zaujímať. Zrejme sa však nenájde nikto, kto by spochybňoval význam vitamínov, minerálov, stopových prvkov a ďalších látok pre ľudský organizmus. Výskumy odhaľujú čoraz viac oblastí ich pôsobenia v ľudskom tele a dôležitosť pre rovnováhu a zdravie každého jedinca.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Na stránkach tejto knihy zistíte, aké vitamíny, minerály a stopové prvky potrebujete na zvládnutie choroby alebo zdravotného problému alebo ako si môžete posilniť organizmus. Zrozumiteľne je v nej uvedených viac ako osemdesiat bežných chorôb či chronických ťažkostí. Dozviete sa... Ukáž Viac

Na stránkach tejto knihy zistíte, aké vitamíny, minerály a stopové prvky potrebujete na zvládnutie choroby alebo zdravotného problému alebo ako si môžete posilniť organizmus. Zrozumiteľne je v nej uvedených viac ako osemdesiat bežných chorôb či chronických ťažkostí. Dozviete sa aj užitočné rady, ako v prípade konkrétnej choroby zostaviť jedálny lístok, čo radšej vôbec nejesť, prípadne aký potravinový doplnok užívať.

Skryť