01.08.2015 10:39

Čo nejesť, keď...  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Iste so mnou budete súhlasiť, že každý z nás je zodpovedný za svoj zdravotný stav.
Iste so mnou budete súhlasiť, že každý z nás je zodpovedný za svoj zdravotný stav. V tejto knihe nemám v úmysle komukoľvek čokoľvek zakazovať či prikazovať, lebo každý sa môže slobodne rozhodnúť, aké potraviny bude konzumovať a ako sa bude voči sebe správať. Určité obmedzenia sú nevyhnutné u jedincov, u ktorých sa prejavili zdravotné problémy, ale i v tomto smere sa musí každý sám rozhodnúť, či pomôže svojmu organizmu v liečbe.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Ste chorí alebo máte nejaký zdravotný problém? V tejto knihe sa dozviete, ako úpravou stravy podporiť samoliečebné schopnosti organizmu a zásadne tak zlepšiť priebeh choroby a uzdravovanie. Značná pozornosť sa venuje aj zdravšiemu spôsobu stravovania a kniha vychádza v ústrety... Ukáž Viac

Ste chorí alebo máte nejaký zdravotný problém?

V tejto knihe sa dozviete, ako úpravou stravy podporiť samoliečebné schopnosti organizmu a zásadne tak zlepšiť priebeh choroby a uzdravovanie. Značná pozornosť sa venuje aj zdravšiemu spôsobu stravovania a kniha vychádza v ústrety všetkým, ktorí hľadajú pravdivé informácie o potravinách, škodlivých pridaných látkach, tzv. éčkach a nechcú sa spoliehať len na to, čo im odporúčajú výrobcovia či predajcovia a ich reklamy.
Kniha prináša praktické rady a jednoduché návody, ako sa zorientovať v neprebernom množstve predkladaných informácií a nemala by chýbať v knihovni nikoho, komu záleží na vlastnom zdraví, ale aj na zdraví svojich blízkych.

Skryť