30.05.2017 20:41

Čo ak toto je nebo  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Keď sa dnes nad tým spätne zamýšľam, uvedomujem si, aké rozsiahle emocionálne jazvy vo mne zanechalo šikanovanie a aké hlboké zmeny v samotnej mojej p
Keď sa dnes nad tým spätne zamýšľam, uvedomujem si, aké rozsiahle emocionálne jazvy vo mne zanechalo šikanovanie a aké hlboké zmeny v samotnej mojej podstate zapríčinilo. Spôsobilo, že som chcela byť neviditeľnou, aby som si nikým nepovšimnutá mohla robiť svoje. Spôsobilo vo mne strach z ľudí, preto som si vždy dávala pozor, aby som nevyčnievala z radu a vyhýbala som sa aktivitám ako dramatické krúžky či študentský parlament, kde by sa na mňa upierala pozornosť.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Voľné pokračovanie úspešného medzinárodného bestsellera, v ktorom autorka na príkladoch z vlastného života poukazuje na to, že iba keď prestaneme podliehať všadeprítomným očakávaniam, môžeme začať slobodne prežívať život. V knihe Umrieť a nájsť samu seba, ktorá sa sta... Ukáž Viac

Voľné pokračovanie úspešného medzinárodného bestsellera, v ktorom autorka na príkladoch z vlastného života poukazuje na to, že iba keď prestaneme podliehať všadeprítomným očakávaniam, môžeme začať slobodne prežívať život.
V knihe Umrieť a nájsť samu seba, ktorá sa stala bestsellerom New York Times, opísala Anita Moorjani svoj zážitok na prahu smrti. Keď však chcela podľa nových právd, ktoré pochopila, začať žiť svoj život, narazila na prekážku v podobe predpojatostí a zaužívaných názorov. A práve tieto kultúrne mýty nám často bránia, aby sme zistili, kým vlastne v skutočnosti sme a začali naplno žiť.

Skryť