23.04.2017 22:03

Clintonovci, s. r. o.  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Nikto iný nemá svoje miesto isté.
Nikto iný nemá svoje miesto isté. Nikto iný nie je nenahraditeľný a tí, ktorí zo spoločnosti odídu alebo prezradia obchodné tajomstvo, riskujú trest, kým ďalší, ktorí už nie sú užitoční alebo sa ukázali byť nedostatočne lojálni, sú postrádateľní. Možno preto stále existujú ľudia, ktorí sú ochotní s reportérmi ako som ja, hovoriť. Potrebujú si skrátka uľaviť. Z toho, ako Clintonovci konajú ako s priateľmi, tak aj s ľuďmi, ktorí pre nich predstavujú hrozbu, srší neférovosť a pocit, že sa cítia nadradení ostatným.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Pred trinástimi rokmi opúšťali Bill a Hillary Clintonovci Biely dom obťažkaní škandálmi a sériami závažných vyšetrovaní. Napriek tomu sa dokázali z hlbín verejného odsúdenia a nepriazne opäť vyšvihnúť na vrchol americkej politiky a medzinárodnej elity. A čo viac: pri odchod... Ukáž Viac

Pred trinástimi rokmi opúšťali Bill a Hillary Clintonovci Biely dom obťažkaní škandálmi a sériami závažných vyšetrovaní. Napriek tomu sa dokázali z hlbín verejného odsúdenia a nepriazne opäť vyšvihnúť na vrchol americkej politiky a medzinárodnej elity. A čo viac: pri odchode z Bieleho domu boli prakticky na mizine, teraz sú označovaní za multimilionárov.
Redaktor amerického konzervatívneho magazínu Weekly Standard Daniel Halper odhaľuje, čo stojí za týmto obdivuhodným comebackom. Detailne rozoberá, ako funguje partnerstvo Billa a Hillary Clintonovcov, a ich spolužitie prirovnáva k podniku, v ktorom obaja vystupujú ako generálni riaditelia. Na podklade množstva zdrojov, exkluzívnych dokumentov a detailných rozhovorov s priateľmi i odporcami Clintonovcov, dáva nahliadnuť do zákulisia politickej činnosti aj súkromného života najmocnejšieho páru Ameriky, vrátane ich nie príliš zverejňovaných podnikateľských aktivít.
Kniha Clintonovci, s. r. o., predkladá čitateľom doteraz nevyrozprávaný príbeh plný strategických kalkulácií, riskantných krokov a neuhasiteľného smädu po bohatstve a politickej moci.

Skryť