14.04.2016 22:10

Čierny sneh  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Vonku sa zotmelo. Dvere na terasu sú napriek tomu otvorené. Akoby sme chceli dať Simonovi možnosť rýchlo vkĺznuť dovnútra, keby predsa len prišiel.
„Vonku sa zotmelo. Dvere na terasu sú napriek tomu otvorené. Akoby sme chceli dať Simonovi možnosť rýchlo vkĺznuť dovnútra, keby predsa len prišiel. Je neskoré leto, vonku je dusno. Mne je však zima. Vyložím si chodidlá na stoličku, objímem si nohy rukami, hlavu si položím na kolená. Som na smrť unavená, ale srdce mi tlčie šialene rýchlo. Max ma hladí po chrbte, nežne mi bozkáva tvár a šepká mi upokojujúce slová, ktoré chcem počuť, no zároveň im nedokážem veriť. Že sa Simonovi nič nestalo. Že všetko bude zasa dobré. Chce mi dodať odvahu. Funguje to len na chvíľku. Potom sa vráti strach...”
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Vzrušujúci a realistický triler plný napätia a nečakaných zvratov! Kto je v skutočnosti páchateľ a kto obeť? Nikdy nedaj na prvý dojem, zdanie často klame... Larin brat Simon zmizol bez stopy. Nikto netuší prečo, ani polícia nemá žiadne vysvetlenie. Lara sa rozhodne pátrať na ... Ukáž Viac

Vzrušujúci a realistický triler plný napätia a nečakaných zvratov!
Kto je v skutočnosti páchateľ a kto obeť? Nikdy nedaj na prvý dojem, zdanie často klame...
Larin brat Simon zmizol bez stopy. Nikto netuší prečo, ani polícia nemá žiadne vysvetlenie. Lara sa rozhodne pátrať na vlastnú päsť a zistí zvláštne veci, ktoré sa k jej predstave o Simonovi vôbec nehodia. Medzitým sa po mestečku začnú šíriť divoké špekulácie a klebety. Hovorí sa o násilí, mučení a vydieraní. Bol Simon páchateľ alebo obeť? Lara je odhodlaná zistiť pravdu za každú cenu!

Skryť