29.01.2015 19:09

Chodiaca katastrofa  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Od detstva som si dával pozor, aby som žil presne takto.
Od detstva som si dával pozor, aby som žil presne takto. Hlupáci s mäkkým srdcom, ochotní odovzdať dušu hocijakej vypočítavej potvore, ak sa na nich usmiala, to nechápali. Ibaže napokon sa mi vždy podarilo plávať proti prúdu. Vždy som sa zo všetkého vylízal. Ak to chcete počuť, podľa mňa si skôr oni zvolili ťažšiu cestu.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Každý príbeh má dve strany. V Krásnej katastrofe Abby rozpovedala tú svoju. Teraz sa na príbeh pozrieme Travisovými očami, ako ho prežíval a videl on, muž s večným nepokojom v duši. Prečo je Travis Maddox postrach mužov a idol dievčat a žien? Prečo sa večný bitkár, nespútan... Ukáž Viac

Každý príbeh má dve strany. V Krásnej katastrofe Abby rozpovedala tú svoju. Teraz sa na príbeh pozrieme Travisovými očami, ako ho prežíval a videl on, muž s večným nepokojom v duši.
Prečo je Travis Maddox postrach mužov a idol dievčat a žien? Prečo sa večný bitkár, nespútaný divoch a nenapraviteľný sukničkár napokon rozhodne milovať len jedno dievča?
TRAVIS stratil v detstve matku, jedinú ženu, ktorá ho bezvýhradne milovala. Vyrástol s bitkárskymi bratmi a s otcom, ktorý hľadal útechu v alkohole. V ranom veku si predsavzal, že nebude korisťou, ale lovcom.
A potom stretol Abby Abernathyovú...
ABBY je kombinácia nevinnej krásy a hriešnej minulosti. Vníma Travisa inak ako ostatní a nemieni sa mu vrhnúť okolo krku, lebo vie, koľko spolužiačok prešlo jeho posteľou. Lenže ani ona sa neubráni, keď medzi nimi preskočí iskra.

Skryť

O Autorovi

Jamie McGuireová

Jamie McGuireová sa narodila v Tulse a vyrastala v Blackwelli. Vyštudovala odbor rádiologická asistentka na Northern Oklahoma College. Preslávila sa romantickým románom pre mladých Beautiful Disaster (Krásna katastrofa) a v súčasnosti sa venuje iba písaniu. S manželom a tromi deťmi ži... Ukáž Viac
Jamie McGuireová sa narodila v Tulse a vyrastala v Blackwelli. Vyštudovala odbor rádiologická asistentka na Northern Oklahoma College. Preslávila sa romantickým románom pre mladých Beautiful Disaster (Krásna katastrofa) a v súčasnosti sa venuje iba písaniu. S manželom a tromi deťmi žije v Enide v Oklahome. Skryť

Video