12.03.2017 20:02

Chlapec s očami ako hviezdy  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Kde to som?“ spýtal sa chlapec motýľa, ktorý sedel vedľa neho. „Ja neviem. Možno sa ti to len sníva,“ odpovedal motýľ.
„Kde to som?“ spýtal sa chlapec motýľa, ktorý sedel vedľa neho. „Ja neviem. Možno sa ti to len sníva,“ odpovedal motýľ. „A prečo je všetko modré?“ vyzvedal ďalej chlapec. „Nebude to preto, že je to tvoja obľúbená farba?“ naznačil mu motýľ. „Ako sa volá táto krajina?“ chcel vedieť chlapec. „Môže sa volať, ako len chceš,“ upozornil ho motýľ.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Chlapec s očami ako hviezdy nemá meno. V celej knihe veľa o sebe neprezradí, vlastne takmer nič. Nikto netuší odkiaľ prišiel, ani kam má namierené. Je to však zvedavý chlapec, ktorý rád kladie otázky. Putuje krajinou, ktorá je rovnako záhadná ako on sám. Ocitol sa v nej vďaka pe... Ukáž Viac

Chlapec s očami ako hviezdy nemá meno. V celej knihe veľa o sebe neprezradí, vlastne takmer nič. Nikto netuší odkiaľ prišiel, ani kam má namierené. Je to však zvedavý chlapec, ktorý rád kladie otázky. Putuje krajinou, ktorá je rovnako záhadná ako on sám. Ocitol sa v nej vďaka pestrofarebnému motýľovi, ktorý sa stane jeho spoločníkom a sprevádza ho na ceste plnej prekvapení a nečakaných stretnutí.
V tejto knihe majú malí čitatelia možnosť zoznámiť sa s niektorými hrdinami slovenských rozprávok, na ktorých si ich rodičia a starí rodičia budú určite ešte pamätať.

Skryť