14.06.2015 11:13

Chlapec Nikto  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Na kuchynskej linke si vsimnem drahy stojan na noze. Jeden otvor je prazdny. Je to velky otvor. Chýbajúci nôž by mohol poslúžiť ako zbraň.
"Na kuchynskej linke si vsimnem drahy stojan na noze. Jeden otvor je prazdny. Je to velky otvor. Chýbajúci nôž by mohol poslúžiť ako zbraň. Rýchlo sa poobzerám. Kuchynský drez. Nôž je položený na drevenej doske pri dreze, asi tri metre od nás. To je bezpečná vzdialenosť..."
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Je to tínedžer bez identity a minulosti. Dokonalý vojak, ktorý v každej situácii koná bez strachu, súcitu či hnevu. Málokto si ho všimne a nikto mu nevenuje pozornosť. Zrazu sa objaví v novej škole, v novom meste, s novým menom a nájde si niekoľkých priateľov. Keď člen rodiny ... Ukáž Viac

Je to tínedžer bez identity a minulosti.
Dokonalý vojak, ktorý v každej situácii koná bez strachu, súcitu či hnevu. Málokto si ho všimne a nikto mu nevenuje pozornosť. Zrazu sa objaví v novej škole, v novom meste, s novým menom a nájde si niekoľkých priateľov. Keď člen rodiny jeho nového kamaráta umrie prirodzenou smrťou, misia je splnená. Odchádza za novým cieľom.
Problém nastane, keď má za úlohu postarať sa o starostu New Yorku. Starosta mu pripomína otca a s jeho dcérou má veľa spoločného. Veľmi hlboko v ňom je totiž schované dieťa, ktorým kedysi bol, tínedžer, snívajúci o normálnych veciach, akými sú domov a rodičia, mladý muž, čo sa chce oslobodiť. Túži po týchto veciach natoľko, aby misiu sabotoval?

Skryť