07.03.2016 10:04

Chcel som to skúsiť iba raz  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Bolo mi už mnohokrát vytknuté, že takáto kniha sa nemôže dostať do sveta, ale ja si myslím, že práve takáto kniha najviac pomôže.
Bolo mi už mnohokrát vytknuté, že takáto kniha sa nemôže dostať do sveta, ale ja si myslím, že práve takáto kniha najviac pomôže. Veď závislí ľudia, ktorí berú, budú brať tak či onak, kniha ich v tom neovplyvní. Možno sa zľaknú a budú aj rozmýšľať nad sebou, aby nedopadli tak, ako som dopadol ja.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Dojímavá výpoveď človeka závislého na drogách! Táto kniha je venovaná všetkým závislým ľuďom, ktorí brali alebo berú legálne či ilegálne drogy. Neuvedomujú si, žiaľ, svoje konanie ani riziko, že môžu ľahko skončiť ako chorí ľudia trpiaci buď rakovinou, alebo neuróz... Ukáž Viac

Dojímavá výpoveď človeka závislého na drogách!
Táto kniha je venovaná všetkým závislým ľuďom, ktorí brali alebo berú legálne či ilegálne drogy. Neuvedomujú si, žiaľ, svoje konanie ani riziko, že môžu ľahko skončiť ako chorí ľudia trpiaci buď rakovinou, alebo neurózou či nespavosťou, prípadne hepatitídou alebo AIDS, či paranoidnou schizofréniou. Rovnako tak je venovaná rodičom, ktorí sa s drogami síce nikdy osobne nestretli, ale ich deti majú s drogami problém, prípadne majú podozrenie, že ich dieťa s drogami začalo koketovať.
Kebyže neochoriem, možno by som drogy bral ďalej a nikdy by som sa z Holandska na Slovensko nevrátil. Bolo mi tam dobre. Ale osud mi poslal do cesty „prekážku“ vo forme schizofrénie, aby som sa zastavil a uvedomil si pravé hodnoty života. Teraz som rád, že som chorý na hlavu, pretože tak som si aspoň ako-tak zachránil holý život. To je jediné, čo mám, abstinujem od alkoholu aj všetkých drog okrem tabaku a kávy. Možno keď dostanem rakovinu pľúc alebo infarkt, prestanem aj s týmito dvoma zlozvykmi. Ale ako sa poznám, pokiaľ sa mi niečo zlé nestane, tak mi je to jedno. Tak vás ešte raz varujem, že ak by ste chceli použiť túto knihu ako návod k braniu drog, možno nájdete pár tipov na lepšie ničenie vlastného zdravia.

Skryť