23.03.2016 11:04

Červená jej pristane  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Ani len netušil, ako skormútene sa cítila, keď zmizol. Hnevala sa, to áno. Ale zároveň po cudzincovi zatúžila. Chcela, aby sa stal jej záhradníkom.
Ani len netušil, ako skormútene sa cítila, keď zmizol. Hnevala sa, to áno. Ale zároveň po cudzincovi zatúžila. Chcela, aby sa stal jej záhradníkom. Priala si to od prvej chvíle, keď ho uvidela. Dobre, že odišiel, pomyslela si. Nik z rodiny by jej takého počerného muža neschválil.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Svet sa potkol na povrchnosti a zlomil si pritom členok už dávno. Napriek tomu, že kríval, Zem sa točila ďalej. Škaredé zranenie sa pri rýchlom pokroku nemalo šancu zrásť do pôvodného stavu a ľudia ho jednoducho nevládali zrehabilitovať. Dali mu barličky v podobe pushupiek, výraz... Ukáž Viac

Svet sa potkol na povrchnosti a zlomil si pritom členok už dávno. Napriek tomu, že kríval, Zem sa točila ďalej. Škaredé zranenie sa pri rýchlom pokroku nemalo šancu zrásť do pôvodného stavu a ľudia ho jednoducho nevládali zrehabilitovať. Dali mu barličky v podobe pushupiek, výrazných líčidiel, umelých rias, anorexie, či čohokoľvek, čo by ich urobilo krajšími. A mužov prestalo zaujímať, aká je žena vo vnútri, pokým vyzerala sakramentsky dobre v červených minišatách.

Skryť