14.02.2017 22:24

Byť šťastnou sa oplatí  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Júlia Ilčinová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Inými slovami, ak chcete zmeniť svoj životný štýl, kliknutie na „Páči sa mi to“ na Instagrame vám veľmi nepomôže! Vyžaduje si to čas a disciplínu.
Inými slovami, ak chcete zmeniť svoj životný štýl, kliknutie na „Páči sa mi to“ na Instagrame vám veľmi nepomôže! Vyžaduje si to čas a disciplínu.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Byť šťastnou sa oplatí je vnímavý a veľmi osobný náhľad na zdravie od ženy, ktorá sa riadi tým, čo hovorí. Úspešná herečka Kate Hudson, ktorú preslávili herecké úlohy v známych amerických filmoch, odhaľuje vo svojej knihe vlastné tipy pre krásne a zdravé telo, ako aj š... Ukáž Viac

Byť šťastnou sa oplatí je vnímavý a veľmi osobný náhľad na zdravie od ženy, ktorá sa riadi tým, čo hovorí.
Úspešná herečka Kate Hudson, ktorú preslávili herecké úlohy v známych amerických filmoch, odhaľuje vo svojej knihe vlastné tipy pre krásne a zdravé telo, ako aj šťastný a harmonický život.
So svojimi čitateľkami sa s láskou delí o to, ako sa jej podarilo spojiť sa so svojím vnútorným ja a porozumieť potrebám svojho tela, pričom toto poznanie opiera o štyri základné piliere:
intuitívny vzťah s vlastným telom
zdravé stravovanie
prebudenie svojho tela
meditáciu a zázrak vnímavosti
Ako Kate Hudson priznáva, väčšinu týchto vecí sa postupne naučila od svojej mamy, Goldie Hawn, taktiež slávnej hollywoodskej herečky, ktorá je známa svojím zdravým životným štýlom a stabilným manželstvom.
Nechajte sa inšpirovať tipmi a poznaním Kate Hudson, a aj vy sa postupne začnete cítiť seba-vedome, vynikajúco a nájdete vlastnú vnútornú harmóniu. Veď byť šťastnou sa rozhodne oplatí. No neznie to lákavo?

Skryť