22.03.2016 16:47

Bludisko  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Čo na ňu hovoríš“?
„Čo na ňu hovoríš“? opýtal sa Miro Evy, keď Barbora Kubinská vošla do výťahu. „Podľa toho, ako to myslíš“, odpovedala žena v uniforme. „Teraz som zmätený ja z teba“, zasmial sa jej kolega. „No ako milenku by som ju brala. A čo sa týka Jamricha, verím jej. Nefičí na drogách a podľa mňa vravela pravdu....”
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Tajomný prípad z pera populárnej slovenskej autorky! Populárna slovenská autorka Andrea Rimová nás už potešila nejedným bestsellerom. Po románoch ako Amnestia na zradu, Lavína alebo Nech prší, keď plačem, prichádza s novinkou Bludisko, s ktorou si užijeme nemalú dávku napätia a... Ukáž Viac

Tajomný prípad z pera populárnej slovenskej autorky!
Populárna slovenská autorka Andrea Rimová nás už potešila nejedným bestsellerom. Po románoch ako Amnestia na zradu, Lavína alebo Nech prší, keď plačem, prichádza s novinkou Bludisko, s ktorou si užijeme nemalú dávku napätia a tajomna!
Policajný vyšetrovateľ Libor žije roky v nefungujúcom manželstve. Deficit lásky rieši povrchnými mileneckými vzplanutiami, a až keď do jeho života nečakane vpadne nespútaná Hana, zažíva vytúžené šťastie. Čo ak je však jeho osudová žena zapletená do vraždy, ktorú vyšetruje? Libor sa ocitá v bludisku neistých citov a čeliac zoči-voči temnej minulosti sa zúfalo snaží nájsť cestu von.

Skryť