16.12.2014 21:17

Babka gaunerka  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Jiří Lábus
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Pridajte váš citát

text

O knihe

Najobľúbenejšia detská kniha Veľkej Británie roku 2013. Ben neznáša piatkové večery u svojej babky. Je to tá najnudnejšia babka na svete. Nezaujíma ju nič iné len scrabble a kapustová polievka. Ben však o svojej babke ani zďaleka nevie všetko. Jedného dňa zistí, že zamladi ... Ukáž Viac

Najobľúbenejšia detská kniha Veľkej Británie roku 2013.

Ben neznáša piatkové večery u svojej babky. Je to tá najnudnejšia babka na svete. Nezaujíma ju nič iné len scrabble a kapustová polievka. Ben však o svojej babke ani zďaleka nevie všetko. Jedného dňa zistí, že zamladi bola medzinárodnou zlodejkou šperkov a navyše celý život sníva o krádeži korunovačných klenotov.

Dokáže si babička gaunerka splniť svoj celoživotný sen?
A ako jej pri tom môže pomôcť jej vnuk Ben?

Zoznámte sa s Benovou babkou. Je to typická babka: Má biele vlasy. Nosí zubnú protézu. V rukáve má zastrčenú špinavú vreckovku. A... je medzinárodnou zlodejkou šperkov!

Skryť

O Autorovi

David Walliams

David Walliams (1971) je britský komediálny, ale i dramatický herec. V poslednej dobe sa David venuje i písaniu kníh. V roku 2008 vydal svoju prvú knihu The Boy in the Dress (Chalan v sukni) - určenú najmä pre deti od 10 rokov. Od tej doby vydal ďalšie detské knižky.

Video