14.02.2017 22:19

Bábätko alebo manžel?  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Júlia Ilčinová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Raz sa stalo, že moja manželka Lisa čítala nášmu batoľaťu Owenovi klasickú detskú knižku od Dr.
Raz sa stalo, že moja manželka Lisa čítala nášmu batoľaťu Owenovi klasickú detskú knižku od Dr. Seussa Hop on Pop (Vyskoč si na ocka) a ja som sa pristihol, ako si vravím: „Hej, Lisa, prečo neprídeš sem a nevyskočíš si na tohto ocka? Toto je ocko, na ktorom si môžeš zaskákať.“ Dovoľte mi podotknúť, že ak už aj Dr. Seuss vo vás vyvoláva myšlienky na sex, je nevyhnutné urobiť nejakú zmenu.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Po príchode dieťatka sa partnerský život ocitá v krízovom období. Titul Bábätko alebo mažel? predstavuje vo vzťahu záchranné koleso, ktoré prostredníctvom vedeckých výskumov, rozhovorov a osobných skúseností manželských párov privádza čerstvých rodičov späť k pocitom zam... Ukáž Viac

Po príchode dieťatka sa partnerský život ocitá v krízovom období. Titul Bábätko alebo mažel? predstavuje vo vzťahu záchranné koleso, ktoré prostredníctvom vedeckých výskumov, rozhovorov a osobných skúseností manželských párov privádza čerstvých rodičov späť k pocitom zamilovanosti a sexuálnej spontánnosti.
Autori s humorom a nadhľadom nazerajú do hláv mamičiek a oteckov, objasňujú ich postoje a konanie, aby čitateľom dokázali, že aj napriek malému cudzincovi v ich posteli v sebe dokážu nájsť odtienky toho, čo na sebe vždy milovali. Prečítajte si, ako sa vrátiť do štádia zaľúbenosti a vášne, tak aby ste boli šťastní všetci. Matka, otec a najmä bábätko!

Skryť