21.04.2016 23:59

Autíčko Tút  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Je najvyšší čas dať chlapca do školy, aby sa učil čítať značky a aby poznal dopravné predpisy,“ povedala mamička.
Je najvyšší čas dať chlapca do školy, aby sa učil čítať značky a aby poznal dopravné predpisy,“ povedala mamička. Hneď budúci týždeň s ním šla na zápis a otecko Klement synčeka vyfotografoval, ako po prvýkrát prechádza bránou autoškoly. Ale Tútovi sa v škole nepáčilo. Všetky autíčka museli stáť spôsobne zaparkované, dávať pozor a trúbiť sa smelo len cez prestávku.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Červené autíčko Tút poznajú všetky deti z večerníčkov. Tút sa narodil v garáži, mamičke Mercedes a oteckovi Laurinovi Klementovi. Začal chodiť do autoškoly, ale veľmi sa tam nudil! Čoskoro však zistil, že poznať dopravné značky je dôležité. Tút zažil mnohé príhody na c... Ukáž Viac

Červené autíčko Tút poznajú všetky deti z večerníčkov. Tút sa narodil v garáži, mamičke Mercedes a oteckovi Laurinovi Klementovi. Začal chodiť do autoškoly, ale veľmi sa tam nudil! Čoskoro však zistil, že poznať dopravné značky je dôležité. Tút zažil mnohé príhody na cestách, v Taliansku sa pokúsil narovnať vežu v Pise a v Londýne pomohol kráľovnej. Ale ani doma sa nenudil: trénoval so sivkom Ďurkom na dostihy, pridal sa k nebezpečnej bande motoriek a zažil mnoho ďalších dobrodružstiev. Kniha plná farebných ilustrácií poteší malých i veľkých.

Skryť