11.06.2016 10:33

Astrálny pútnik  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Čoskoro dostala Constantinova matka Marisa ponuku z prestížnej reklamnej agentúry, v ktorej bol tichým spoločníkom aj Erik Lindros.
Čoskoro dostala Constantinova matka Marisa ponuku z prestížnej reklamnej agentúry, v ktorej bol tichým spoločníkom aj Erik Lindros. Agentúra vlastnila niekoľko menších domov v blízkom okolí, ktoré prenajímala. Jeden z nich po Nickovej obhliadke ponúkli aj Marise. A aby jej pomohli s aklimatizáciou, všetky papierovačky spojené so zápisom jej syna do školy vybavili za ňu. Na strednej si Constantin našiel kamarátov, vyhral niekoľko bežeckých súťaží a v škole sa mu darilo. Problémy mu robila len angličtina, no keď mu Nick dohodol doučovanie so svojou spolužiačkou, učenie mu prestalo pripadať nudné a zbytočné. Najmä keď spolu objavovali nielen záhady gramatiky, ale aj pôžitky medziľudských „stykov“. Avšak šarmantná štvrtáčka nebola jeho prvou láskou. Tou sa stala Miriam – prostitútka zo Strelenej mačičky, s ktorou ho zoznámil Nick.
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Constantin je vesmírny pútnik. Skúma svet na druhej strane čiernej diery, kde objavuje Bytosti . Sám je však odhalený. Od uväznenia na opačnom konci sveta ho zachráni len dohoda s veliteľom mimozemskej tajnej služby – Arginom. Dokedy si Constantin udrží zdanie normálneho života na ... Ukáž Viac

Constantin je vesmírny pútnik. Skúma svet na druhej strane čiernej diery, kde objavuje Bytosti . Sám je však odhalený. Od uväznenia na opačnom konci sveta ho zachráni len dohoda s veliteľom mimozemskej tajnej služby – Arginom. Dokedy si Constantin udrží zdanie normálneho života na Zemi, keď musí uspokojovať aj stúpajúce nároky Bytostí?
Argin žiada viac, ale Constantin nechce svoje tajomstvo na Zemi prezradiť. Má vôbec na výber? Chce to plán a tajné služby si nejaký vždy vymyslia.

Skryť