22.02.2017 21:56

Anna a Šarlota  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Mám po krk toho, ako mi chce dobre, a tiež toho, ako mi to robí zle. Ach, mami, sme ako manželstvo z rozumu.
Mám po krk toho, ako mi chce dobre, a tiež toho, ako mi to robí zle. Ach, mami, sme ako manželstvo z rozumu. Bez lásky, obojstranne výhodné, no napriek tomu neradostné a bez vyhliadky na lepšiu budúcnosť. Kiežby tak existovali rozvody pre rodičov a deti. Robím ďalší krok. Už som takmer pri schodíkoch, z ktorých polovicu olizuje divoká studená riava.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Anna a Šarlota – matka a dcéra. Dve ženy, ktoré by si mali byť najbližšie, ale čo ak sú ich povahy a osudy tak veľmi odlišné, že si napriek obojstrannej snahe nevedia nájsť cestu k sebe? Anna je poznačená dlhoročným manželstvom s tyranom a jej dcéra celý život bojuje s ťaž... Ukáž Viac

Anna a Šarlota – matka a dcéra. Dve ženy, ktoré by si mali byť najbližšie, ale čo ak sú ich povahy a osudy tak veľmi odlišné, že si napriek obojstrannej snahe nevedia nájsť cestu k sebe? Anna je poznačená dlhoročným manželstvom s tyranom a jej dcéra celý život bojuje s ťažkou diagnózou, no napriek tomu je hrdá a tvrdohlavá. Zdá sa, že tie dve nemajú nič spoločné, až kým nezistia, že majú úplne rovnaký vkus na mužov.

Skryť