21.03.2016 16:42

Anjeličkárka  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

V jej duši fúkalo aj pršalo rovnako silno. A oheň, čo sa pokúšala zapáliť, vždy znova nemilosrdne zhasol.
V jej duši fúkalo aj pršalo rovnako silno. A oheň, čo sa pokúšala zapáliť, vždy znova nemilosrdne zhasol.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac
Ebba pôsobila duchom neprítomne a Patrik sa obával, že Östen mal pravdu – bola v hlbokom šoku. To by vysvetľovalo, prečo sa triasla, akoby mrzlo.
Ebba pôsobila duchom neprítomne a Patrik sa obával, že Östen mal pravdu – bola v hlbokom šoku. To by vysvetľovalo, prečo sa triasla, akoby mrzlo. Keď dorazia zdravotníci, mali by Ebbu dobre vyšetriť a ubezpečiť sa, či dym neublížil jej aj manželovi. Mnohí ľudia si vôbec neuvedomujú, že dym môže byť nebezpečnejší než oheň. Následky po jeho vdýchnutí do pľúc sa dokonca môžu prejaviť až po istom čase. – Prečo si myslíte, že oheň bol založený náročky? – spýtal sa Mårten a opäť si pretrel tvár.
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Camilla Läckberg je jednou z najúspešnejších švédskych autoriek vo svojom žánri. Anjeličkárka, detektívka z románového cyklu o Patrikovi Hedströmovi, je jej najpredávanejšou knihou. Na Veľkú noc roku 1974 na ostrove Valö pri Fjällbacke došlo k tragédii: bez stopy zmizla rodi... Ukáž Viac

Camilla Läckberg je jednou z najúspešnejších švédskych autoriek vo svojom žánri. Anjeličkárka, detektívka z románového cyklu o Patrikovi Hedströmovi, je jej najpredávanejšou knihou.
Na Veľkú noc roku 1974 na ostrove Valö pri Fjällbacke došlo k tragédii: bez stopy zmizla rodina. V jedálni zostal slávnostne prestretý stôl, no všetci okrem ročnej dcérky Ebby sa stratili. O niekoľko rokov neskôr sa Ebba vracia na ostrov, do priestorov bývalého detského tábora, kde jej otec viedol internátnu školu. Spolu s manželom chcú budovu opraviť a otvoriť si v nej penzión. Len čo sa však pustia do renovácie, dom niekto podpáli. A keď v jedálni vyhádžu starú podlahu, pod parketami nájdu zaschnutú krv. Zdá sa, že tiene zla z minulosti teraz dopadajú na nich.
Tento titul vyšiel v anglickom jazyku pod názvom The Angel Maker's Wife.

Skryť