20.04.2017 17:04

Animácia voľného času  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Je jasné, že každé dieťa je rado, keď je docenené – často preto chváľ svojich zverencov. Povedz im, že pekne kreslia, krásne spievajú a podobne.
Je jasné, že každé dieťa je rado, keď je docenené – často preto chváľ svojich zverencov. Povedz im, že pekne kreslia, krásne spievajú a podobne. Pochváľ dievčatá za pekný účes a chlapcov za “parádne topánky”. Daj každému dieťaťu možnosť, aby bolo čo i len na chvíľu stredobodom pozornosti. Z času na čas priprav hry o ceny, ale snaž sa, aby čo najviac detí niečo dostalo (najlepšie všetky!). Niekedy budeš niečo tvoriť spoločne s deťmi – vždy dieťaťu umožni sa realizovať.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Možno v nej nájsť potrebnú teóriu, ktorá umožní pochopiť poslanie animácie ako služby, pochopiť prečo sa animácia stala dôležitou súčasťou moderného turizmu. Okrem teórie sú v nej opísané konkrétne aktivity, súťaže a hry, ktoré sú využiteľné v každodennej práci an... Ukáž Viac

Možno v nej nájsť potrebnú teóriu, ktorá umožní pochopiť poslanie animácie ako služby, pochopiť prečo sa animácia stala dôležitou súčasťou moderného turizmu.
Okrem teórie sú v nej opísané konkrétne aktivity, súťaže a hry, ktoré sú využiteľné v každodennej práci animátorov s hosťami hotelov, turistických stredísk a klubov.
Je v nej množstvo rád a doporučení ako riadiť animáciu tak, aby sa z nej stala zaujímavá ponuka, a tak prelomila časté predstavy o dovolenke ako čase na behanie po obchodoch, vylihovania na pláži alebo „divokých nájazdov na diskotéky“.
Ďalej sa možno v knihe dozvedieť aj to, aký má byť (mal by byť) animátor. Aké sú nároky, ktorým by mal vyhovovať, v čom je táto profesia krásna, v čom náročná a aké sú jej úskalia.
Zvykne sa hovoriť, že je to „povolanie snov“, čo je jedna strana mince. Tou druhou stranou je, že je to náročná, tvrdá práca, ktorú úspešne zvládajú len dobre pripravení profesionáli.
Autori knihy majú na zreteli to, ako pomôcť stať sa profesionálom v oblasti animácie.

Skryť