23.06.2016 22:39

Ani s mužmi, ani bez nich!  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

“Kým som sa osprchovala, Saška všetko pripravila. Sadli sme si do obývačky, vyložili nohy a rozprávali sme sa ako dve seberovné ženy.
“Kým som sa osprchovala, Saška všetko pripravila. Sadli sme si do obývačky, vyložili nohy a rozprávali sme sa ako dve seberovné ženy. Porozprávala som jej, ako sme sa zoznámili, ako má rád deti, pretože pracuje s mládežou, aký je galantný, ako ma miluje a ako pri ňom pociťujem motýle v bruchu. Potom sa mi zverila ona, ako miluje Fedora. Presne toto mi chýbalo. Vzájomná dôvera. Bola som svojej dcére veľmi vďačná, že ma vypočula. Po dvojhodinovom trkotaní sme už obe vyzerali ako Japonky, a tak som nariadila povinný spánok a premiestnila som sa do spálne. Keď som sa prezliekla, Saška podišla ku mne a objala ma. „Mami, chcem ti povedať len dve veci. Po prvé, že ťa strašne ľúbim a po druhé, že ti začínajú rásť fúzy.“ „Čože?!“ neverila som vlastným ušiam. V momente ma prešiel spánok a utekala som k zrkadlu. „Neplaš sa, odstránim ti ich depilačným voskom na nohy.“ Obzerala som sa v zrkadle, ale nič som nevidela. Buď to dievča tára, alebo potrebujem okrem depilácie aj okuliare...”
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Mladé žabky ponechajme mužom bez fantázie, štyridsiatničky chcú chlapov s fantáziou a pochopením! Presne taká je aj Renáta, ktorá po rozvode žije len pre svoju dospievajúcu dcéru. Zrazu sa však musí vyrovnať s tým, že dcéra začína žiť vlastný život a ona je čoraz častej... Ukáž Viac

Mladé žabky ponechajme mužom bez fantázie, štyridsiatničky chcú chlapov s fantáziou a pochopením! Presne taká je aj Renáta, ktorá po rozvode žije len pre svoju dospievajúcu dcéru. Zrazu sa však musí vyrovnať s tým, že dcéra začína žiť vlastný život a ona je čoraz častejšie sama. Uvedomuje si, že musí chytiť osud do vlastných rúk a poriadne na sebe popracovať.
Renátu držia nad vodou dve dlhoročné priateľky – Tina a Lenka. Tina je extravagantná, vyzývavá a život berie s ľahkosťou a humorom. A to aj napriek tomu, že má trápenie, o ktorom jej priateľky ani netušia. Lenka je naopak poslušná manželka a ukážková matka, ktorá žije iba pre svoju rodinu. No len dovtedy, kým nezistí, že život môže byť aj vzrušujúci. Všetky tri však majú spoločný cieľ – milovať a byť milované. Podarí sa im nájsť pána Úžasného alebo im je súdené kritizovať chlapov až do konca života? S humorom a nadhľadom však ide všetko ľahšie. Ak sú pripravené na turbulentné zmeny vo svojom živote, tak sa im to podarí.

Skryť