05.04.2017 16:16

Alfie Bloom a tajomstvo zakliateho hradu  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Lenže keď o chvíľu opäť zaletel pohľadom von, zmeravel.
Lenže keď o chvíľu opäť zaletel pohľadom von, zmeravel. Namiesto krkavca naňho teraz malým mosadzným teleskopom hľadel vysoký muž vo viktoriánskom obleku a plášti. Alfie skoro zletel zo stoličky.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Alfie Bloom vedie obyčajný, trochu osamelý život. To sa však zmení vo chvíli, keď mu tajuplný právnik Kaspian Bone oznámi, že zdedil hrad. A nie len taký hocijaký! Je to miesto plné čarov a kúziel, ktoré bolo dlhé storočia zapečatené, a kde vraj – čuduj sa svete – pred še... Ukáž Viac

Alfie Bloom vedie obyčajný, trochu osamelý život. To sa však zmení vo chvíli, keď mu tajuplný právnik Kaspian Bone oznámi, že zdedil hrad. A nie len taký hocijaký! Je to miesto plné čarov a kúziel, ktoré bolo dlhé storočia zapečatené, a kde vraj – čuduj sa svete – pred šesťsto rokmi prišiel na svet! Mocný druid vtedy ukryl do hlbín hradu prastarú mágiu, ktorú má teraz Alfie strážiť. Chlapcov nudný život sa skončil. Hroziví nepriatelia totiž prahnú po jeho mágii aj po temnom tajomstve, ktoré drieme ukryté hlboko pod hradom.

Skryť