19.02.2017 22:31

Aj láska môže zabíjať  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Priateľka sa predo mnou zjavila ako tieň. To je jasným znamením, že niečo nie je v poriadku.
Priateľka sa predo mnou zjavila ako tieň. To je jasným znamením, že niečo nie je v poriadku. Keby všetko bolo v poriadku, už by ma zdravila hneď od dverí. Taký triumfálny príchod do bytu, o ktorý sa musím s ňou deliť, si nenechá ujsť. Prešla vedľa pohovky. A bolo ticho, prerušované rečami komentátora o dnešnej zlej forme Bayernu. Chvíľu som to ignoroval. Avšak prítomnosť iného človeka v mojej blízkosti ma vždy znervózňuje.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Všetko sa začalo zbytočnou hádkou, ktorá ukončila vzťah Marka a Mišky. Tým sa zároveň začína príbeh týchto dvoch mladých ľudí, hľadajúcich opäť cestu k sebe. Toto romantické hľadanie ale pri jednej udalosti odhalí v nich čosi desivé. Musia zabíjať, pretože len smrť in... Ukáž Viac

Všetko sa začalo zbytočnou hádkou, ktorá ukončila vzťah Marka a Mišky. Tým sa zároveň začína príbeh týchto dvoch mladých ľudí, hľadajúcich opäť cestu k sebe. Toto romantické hľadanie ale pri jednej udalosti odhalí v nich čosi desivé. Musia zabíjať, pretože len smrť iných priťahuje tento pár v znovunadobudnutom vzťahu čoraz viac k sebe.
Kriminalisti so špecializáciou na vraždy, kapitán Bystriansky a poručík Jemnický, postupne odhaľujú, koľko aktuálnych a čoraz viac brutálnejších prípadov má tento pár na svedomí. Preto sú prinútení vytvoriť zo zainteresovaných vyšetrovateľov tím, ktorý sa vydáva po stope vraždiaceho páru. Na začiatku spoločného vyšetrovania ale ešte nikto z tímu netuší, akého nebezpečného a krvavého pátrania bude mesto Bratislava svedkom.

Skryť