28.08.2016 22:18

365 meditácií na každý deň v roku  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Kedykoľvek zistíte, že spoločnosť je v konflikte s prirodzenosťou, zvoľte si prirodzenosť – nech to stojí čokoľvek. Nikdy na tom nestratíte.
Kedykoľvek zistíte, že spoločnosť je v konflikte s prirodzenosťou, zvoľte si prirodzenosť – nech to stojí čokoľvek. Nikdy na tom nestratíte. Ako sa do hory volá, tak sa z nej ozýva. Ak šírite zlosť, vráti sa vám to; ak rozdávate lásku, niekto vám ju opätuje.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Kniha 365 meditácií na každý deň v roku predstavuje esenciu Oshových myšlienok. Krátke, ale výstižné texty obsahujú inšpiratívne myšlienky, ktoré kombinujú množstvo duchovných a filozofických tradícií a prepájajú ich s modernou psychológiou a vedou. Oshove slová sú plné ... Ukáž Viac

Kniha 365 meditácií na každý deň v roku predstavuje esenciu Oshových myšlienok. Krátke, ale výstižné texty obsahujú inšpiratívne myšlienky, ktoré kombinujú množstvo duchovných a filozofických tradícií a prepájajú ich s modernou psychológiou a vedou.
Oshove slová sú plné pochopenia, lásky a súcitu, ale vie tiež provokovať, aby nás podnietil k hľadaniu nových ciest k svojej podstate. Predovšetkým nás však vo svojich meditáciách vyzýva, aby sme boli každý deň a v každej životnej chvíli plne prítomní tu a teraz.

Skryť