28.08.2016 22:16

3 kroky ku kariére  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Skúste si predstaviť, že keď už budete na dôchodku, sediac vo vysokom kresle sa zamyslíte nad svojím doterajším životom: Na čo by ste boli pyšní?
Skúste si predstaviť, že keď už budete na dôchodku, sediac vo vysokom kresle sa zamyslíte nad svojím doterajším životom: Na čo by ste boli pyšní? O čom by ste rozmýšľali? O svojich deťoch alebo vnúčatách? Spomínali by ste na dlhoročný vzťah so svojím partnerom? Na zvládnutie ťažkej krízy, ktorá vás dlho morila? Alebo na sieť svojich priateľov a známych, ktorú ste si vybudovali, starali sa o ňu a cítite sa v nej prijímaní takí, akí ste? Na niečo, čo bolo pre vás veľmi dôležité, ale ste sa toho rozhodli vzdať? Alebo na svoju profesionálnu kariéru?
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Predkladaná publikácia má charakter pracovného manuálu a je praktickým návodom na kariérny sebakoučing. Je určená všetkým tým, ktorí sa rozhodli dať vo svojom živote významné miesto profesionálnej kariére - či sú to absolventi, ľudia v produktívnom veku alebo tí, ktorých s... Ukáž Viac

Predkladaná publikácia má charakter pracovného manuálu a je praktickým návodom na kariérny sebakoučing. Je určená všetkým tým, ktorí sa rozhodli dať vo svojom živote významné miesto profesionálnej kariére - či sú to absolventi, ľudia v produktívnom veku alebo tí, ktorých sa nejako dotkli zmeny vo firmách a sú konfrontovaní s novou situáciou.

Skryť