09.02.2017 16:10

250 receptov pre zdravie a prevenciu  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Paula Mokrá
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Tofu je pre sójové mlieko to, čo syr pre kravské mlieko. Obsahuje veľa bielkovín, vápnika a ďalších minerálov.
"Tofu je pre sójové mlieko to, čo syr pre kravské mlieko. Obsahuje veľa bielkovín, vápnika a ďalších minerálov. Má neutrálnu chuť, preto ľahko absorbuje chuť dressingu. Surové alebo varené - jeho šťavnatá konzistencia je vždy príjemná. Z kulinárskeho hľadiska je tofu veľmi dobre využiteľné. Tofu ideálne nahrádza syr a zo zdravotného hľadiska prináša veľa výhod. Neobsahuje žiaden cholesterol a je v ňom viac izoflavónov ako v iných sójových výrobkoch."
Paula Mokrá
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Túto knihu pripravil tím uznávaných odborníkov v oblasti dietológie a výživy pod vedením Georga D. Pamplona-Rogera, MD, doktora internej medicíny a chirurgie v Granade, odborníka v oblasti zdravotnej výchovy, v spolupráci s Ester Malaxetxebarria, MD, špecialistkou v odbore tropickej me... Ukáž Viac

Túto knihu pripravil tím uznávaných odborníkov v oblasti dietológie a výživy pod vedením Georga D. Pamplona-Rogera, MD, doktora internej medicíny a chirurgie v Granade, odborníka v oblasti zdravotnej výchovy, v spolupráci s Ester Malaxetxebarria, MD, špecialistkou v odbore tropickej medicíny a odborníčkou v oblasti zdravotnej výchovy.

Skryť