01.04.2017 10:35

19 príbehov podnikania formou franchisingu  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Chcete byť v podnikaní úspešní? Zbytočná otázka. Každý chce byť v podnikaní úspešný, veď to je cieľ aj princíp podnikania.
Chcete byť v podnikaní úspešní? Zbytočná otázka. Každý chce byť v podnikaní úspešný, veď to je cieľ aj princíp podnikania. Chceli by ste byť úspešní vo franchisingu? Aj na túto otázku je odpoveď zrejmá, problémom však ostáva, ako to dosiahnuť. Tí, ktorí úspešní už sú, vám pravdepodobne povedia, že je za tým franchisingový koncept renomovanej značky alebo úspešného biznisu a veľa úsilia v každodennej práci. Tiež, že s podporou skúseného partnera (franchisora) to ide ľahšie. Partnerom vo vašom novom biznise by chcela byť svojim spôsobom aj táto kniha, ktorá obsahuje veľa užitočných informácií z teórie i praxe franchisingu.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Dá sa podnikať aj bez nápadu? Prečo si vybrať podnikanie na kľúč? Ako je možné pri rozvoji zabehnutej firmy využiť franchising? Nielen na tieto otázky nájdete odpoveď v publikácii 19 príbehov podnikania formou franchisingu. Popri popise tohto podnikateľského modelu poskytuje m... Ukáž Viac

Dá sa podnikať aj bez nápadu? Prečo si vybrať podnikanie na kľúč?
Ako je možné pri rozvoji zabehnutej firmy využiť franchising?
Nielen na tieto otázky nájdete odpoveď v publikácii 19 príbehov podnikania formou franchisingu. Popri popise tohto podnikateľského modelu poskytuje množstvo praktických rád a skúseností slovenských podnikateľov, ktorí podnikajú pod známou značkou alebo využili franchising na rast siete svojich prevádzok. Nahliadnite s nami do sveta podnikania so značkami ako Pizza Mizza, Subway, RE/MAX, KINEKUS, Yves Rocher, Coffe Brothers, KINEKUS, Best Western, Directreal a mnohými ďalšími.

Skryť