22.05.2017 20:19

100 vecí, ktoré robia úspešní ľudia  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Keď spoznáte spôsoby, ako si splniť svoje sny, možno vás to zaskočí či dokonca vydesí.
Keď spoznáte spôsoby, ako si splniť svoje sny, možno vás to zaskočí či dokonca vydesí. Zvyšných 99 kapitol tejto knihy vám poskytne nástroje a spôsoby, ako sa tohto strachu zbaviť. Kľúčom je uvedomiť si, kde ste teraz, kam sa chcete dostať a zistiť, ako prekonať tento rozdiel. Nie je to ľahké a preto vám odporúčam získať podporu vašich najbližších, ideálne spojiť ich sny s tými vašimi, aby ste mohli spolu dosahovať spoločné ciele.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Úspech znamená pre každého niečo iné a nemusí to byť len niečo materiálne. Človek je skutočne úspešný, len ak má zároveň pocit spokojnosti a naplnenia. Ako sa dopracovať k úspechu a zároveň k dobrému životu, na to vám dá odpoveď táto kniha. Každá z jej sto kapitol obsa... Ukáž Viac

Úspech znamená pre každého niečo iné a nemusí to byť len niečo materiálne. Človek je skutočne úspešný, len ak má zároveň pocit spokojnosti a naplnenia. Ako sa dopracovať k úspechu a zároveň k dobrému životu, na to vám dá odpoveď táto kniha.
Každá z jej sto kapitol obsahuje dôležitú myšlienku, ktorá vám pomôže osvojiť si optimálny postoj a spôsob myslenia, vedúci k úspechu v akejkoľvek oblasti života: v práci, vo vzťahoch, v rodičovstve, v starostlivosti o zdravie a kondíciu, vo finančnej oblasti, vo vzdelávaní sa a v osobnom raste či v príprave na pokojný dôchodok.

Skryť