30.05.2017 10:44

100 odpovedí z duchovného sveta  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Tak ako mnoho iného, čím sa zaoberá ľudská myseľ, aj nebo a peklo sú založené na protikladoch a nemajú veľa pochopenia pre to, čo je medzi nimi.
Tak ako mnoho iného, čím sa zaoberá ľudská myseľ, aj nebo a peklo sú založené na protikladoch a nemajú veľa pochopenia pre to, čo je medzi nimi. Ak sa rozhodnete vytvoriť jedno, druhé bude existovať ako jeho protiklad – či sa vám to páči alebo nie. Je oveľa lepšie pohybovať sa niekde uprostred a prijať svoje vzostupy i pády, pretože jedine z pozície stredu môžete mať skutočný vplyv na rovnováhu.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Gordon Smith pôsobí ako médium už viac než dvadsať rokov. Za ten čas mal úžasnú príležitosť pomôcť mnohým ľuďom prekonať žiaľ a znovu v sebe objaviť chuť do života. Na svojich verejných podujatiach už tisícom účastníkov sprostredkoval správy od ich milovaných z druhej... Ukáž Viac

Gordon Smith pôsobí ako médium už viac než dvadsať rokov. Za ten čas mal úžasnú príležitosť pomôcť mnohým ľuďom prekonať žiaľ a znovu v sebe objaviť chuť do života. Na svojich verejných podujatiach už tisícom účastníkov sprostredkoval správy od ich milovaných z druhej strany.
Dostali tak dôkazy, že duch človeka, ktorého stratili, žije naďalej aj po tom, čo nazývame fyzická smrť. Otázky, ktoré ako médium dostal, prišli od ľudí zo všetkých spoločenských vrstiev a zahŕňali široký okruh tém, pokrývajúcich viac-menej celú ľudskú skúsenosť. Z prepisov a nahrávok týchto stretnutí vybral najdôležitejšie otázky a odpovede Ducha a teraz ich sprístupňuje vo svojej najnovšej knihe čitateľom na celom svete.

Skryť