18.04.2017 15:41

Šachové figúrky  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Prebohaživého!“ Hvizdošov hlas udrel Finovi do uší ako rúhavý šepot.
„Prebohaživého!“ Hvizdošov hlas udrel Finovi do uší ako rúhavý šepot. Trvalo len okamih, kým si plne uvedomili, na čo sa cez otvorené dvere dívajú, Fina mimovoľne striaslo a zátylkom narazil Hvizdošovi do pleca. Zabuchol dvere, otočil sa, zošuchol sa na zadok a zostal sedieť. Hvizdoš kvočal na pätách a vyvalený- mi očami sa naňho díval.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac
Fin zdvihol k očiam ďalekohľad a nastavoval šošovky, pokiaľ ich nezaostril na červenobiely objekt. „Preboha!“ nevdojak šepol.
Fin zdvihol k očiam ďalekohľad a nastavoval šošovky, pokiaľ ich nezaostril na červenobiely objekt. „Preboha!“ nevdojak šepol. Díval sa na malé jednomotorové lietadlo, sedelo medzi balvanmi, naklonené trochu nabok. Na prvý pohľad vyzeralo, že je v bezchybnom stave. Okná na pilotnej kabíne pokrývali blato a sliz, ale červeno-biely trup sa dal jasne vidieť. Aj čierne písmená identifikačného volacieho znaku.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Séria detektívok s nezameniteľnou atmosférou pokračuje! Fin Macleod sa rozhodne začať po rozvode nový život. Vracia sa na rodný ostrov, opraví si rodičovský dom a začne pracovať na prípade pytliakov, ktorí žijú z výnosného čierneho obchodu s divo žijúcimi lososmi. Pre býval... Ukáž Viac

Séria detektívok s nezameniteľnou atmosférou pokračuje!
Fin Macleod sa rozhodne začať po rozvode nový život. Vracia sa na rodný ostrov, opraví si rodičovský dom a začne pracovať na prípade pytliakov, ktorí žijú z výnosného čierneho obchodu s divo žijúcimi lososmi. Pre bývalého policajného detektíva to mala byť hračka, no keď sa spolu s kamarátom stane svedkom zvláštneho prírodného úkazu, pri ktorom sa samovoľne vyprázdnilo jazero, nastane zlom.

Skryť