16.03.2017 18:35

Mama klame  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Všetko spočívalo na troch slovách visiacich na umelej kožušinke tohto nemého svedka. Mali ho v rukách, ale nikto si nič nevšimol.
Všetko spočívalo na troch slovách visiacich na umelej kožušinke tohto nemého svedka. Mali ho v rukách, ale nikto si nič nevšimol. Všetci sa sústredili len na to, čo hovorí. Uvravená plyšová hračka, ktorú počúvali, ale nedívali sa na ňu. Hračka, ktorú vrah umlčal a potom pohodil na svahu.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac
Bol to len okamih a Jeanne si nevedela vysvetliť mimovoľný pohyb chlapcových očí.
Bol to len okamih a Jeanne si nevedela vysvetliť mimovoľný pohyb chlapcových očí. Zlomok sekundy… Keď po druhý raz vyslovila slovo mama, chlapec sa nepozrel na svoju matku. Obrátil hlavu iným smerom, k stene. Pozrel na fotografiu dievčaťa, ktorú tam úradníčka vylepila sotva pred niekoľkými minútami. Portrét dievčaťa, ktoré hľadá polícia z celej oblasti, a vedľa nej onen chlap, Alexis Zerda, vrah.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Triapolročný Malone tvrdí školskému psychológovi Vasilovi, že jeho mama nie je jeho skutočná matka, a aj keď sa zdá, že to nie je možné, psychológ mu verí. Lenže pamäť dieťaťa je nestála a spomienky rýchlo miznú. Vasile sa musí poponáhľať. Spočiatku pátra na vlastnú p... Ukáž Viac

Triapolročný Malone tvrdí školskému psychológovi Vasilovi, že jeho mama nie je jeho skutočná matka, a aj keď sa zdá, že to nie je možné, psychológ mu verí. Lenže pamäť dieťaťa je nestála a spomienky rýchlo miznú. Vasile sa musí poponáhľať. Spočiatku pátra na vlastnú päsť. Zistí, že Malone so sebou všade nosí plyšovú hračku Gutiho, s ktorou sa záhadným spôsobom rozpráva. Súvislosti sú však čoraz podozrivejšie, a tak sa Vasile obráti na políciu.

Skryť