01.04.2017 21:07

Láska je láska  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Problém číslo jeden vyriešený. Problém číslo dva nastáva v momente, keď nik nedvíha. Je sobota, kto okrem mňa dnes v divadle pracuje?
Problém číslo jeden vyriešený. Problém číslo dva nastáva v momente, keď nik nedvíha. Je sobota, kto okrem mňa dnes v divadle pracuje?
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac
Zdvihnem slúchadlo, no v tom si uvedomím, že diár so všetkými číslami ostal v skúšobni. Dočerta! A to som sa na prácu so Zuzanou tak tešila.
Zdvihnem slúchadlo, no v tom si uvedomím, že diár so všetkými číslami ostal v skúšobni. Dočerta! A to som sa na prácu so Zuzanou tak tešila. Z divadla som ju síce poznala len letmo – ako dramaturgičku, ale v novinách o nej písali ako o špičkovej opernej režisérke. Zabudli však dodať to, ako zametá so svojimi asistentmi, pritom jej milá tvár a cirkusovo farebné oblečenie naznačovali priateľskú povahu.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac
Takto stroskotal môj plán voľného víkendu. Sedím v kaviarni pri šálke čierneho čaju, čítam a píšem bulletin.
Takto stroskotal môj plán voľného víkendu. Sedím v kaviarni pri šálke čierneho čaju, čítam a píšem bulletin. Program, pod ktorý sa istotne podpíše Zuzana, ale všetky tie hodiny písania strávim ja. Toto má byť ten splnený sen? Pre toto som neodišla do Nórska? Aby ma Zuzana budila každé ráno hysterickým záchvatom? Alebo aby na mňa dennodenne vrčala svojím prefajčeným altom?
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Dve ženy. Dva životy. Jedna LÁSKA. KONTROVERZNÁ téma, ktorá by nemusela byť kontroverznou. Keby sme boli tolerantní. K ľudom, ktorí si svoju sexuálnu orientáciu nevybrali. K ľudom, ktorí sa takí narodili. Nie vždy dokážeme naplniť očakávania blízkych. Obzvlášť vtedy, keď ... Ukáž Viac

Dve ženy. Dva životy. Jedna LÁSKA.
KONTROVERZNÁ téma, ktorá by nemusela byť kontroverznou. Keby sme boli tolerantní. K ľudom, ktorí si svoju sexuálnu orientáciu nevybrali. K ľudom, ktorí sa takí narodili.
Nie vždy dokážeme naplniť očakávania blízkych. Obzvlášť vtedy, keď nás spoločnosť označí ako iných... Kto by mal za nami stáť v dobrom aj v zlom? Tí, ktorí nás vychovali, alebo úplne cudzí ľudia, s ktorými nás spojila práve odlišnosť? Anabela ja mladá žena, ktorá okrem prílišných nárokov zo strany svojej neznesiteľnej šéfky musí nepriamo čeliť predsudkom a nepochopeniu. Zdá sa však, že nie je jediná...
Keď spoznáva Lenu, postupne prichádza na to, aký obrovský vplyv má spoločnosť na jedinca a rodinné zázemie svoje hranice.
Je ale možné donekonečna zapierať svoje túžby, sny a potreby? Svoje vlastné ja?

Skryť