08.08.2015 17:59

Istou cestou k skvelosti  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Žiadny človek nikdy nemal niečo, čo nie je vo vás; žiadny človek nemal viac spirituálnej či duševnej sily, než k akej môžete dospieť vy, ani nevykonal
Žiadny človek nikdy nemal niečo, čo nie je vo vás; žiadny človek nemal viac spirituálnej či duševnej sily, než k akej môžete dospieť vy, ani nevykonal väčšie veci, ako môžete dokázať vy. Môžete sa stať čímkoľvek chcete.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac
Všetko, čo je možné v duchu, je možné aj v realite. Všetko, čo človek dokáže vymyslieť, možno uskutočniť v praxi.
Všetko, čo je možné v duchu, je možné aj v realite. Všetko, čo človek dokáže vymyslieť, možno uskutočniť v praxi. Všetko, čo si človek dokáže predstaviť, možno realizovať.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

V každom človeku sa nachádza Princíp sily. Premysleným používaním a vedením tohto princípu dokáže človek rozvíjať svoje duševné schopnosti. Človek má vrodenú schopnosť rásť v každom smere, ktorý si zvolí a možnosti jeho rastu sú zrejme neobmedzené. Žiadny človek sa v n... Ukáž Viac

V každom človeku sa nachádza Princíp sily. Premysleným používaním a vedením tohto princípu dokáže človek rozvíjať svoje duševné schopnosti. Človek má vrodenú schopnosť rásť v každom smere, ktorý si zvolí a možnosti jeho rastu sú zrejme neobmedzené. Žiadny človek sa v nijakej vlastnosti ešte nestal natoľko veľkým, aby niekto iný nemal možnosť stať sa ešte väčším. Táto možnosť spočíva v Pôvodnej substancii, z ktorej je človek stvorený. Genialita je Vševedúcnosť prúdiaca do človeka. Genialita je viac ako talent. Talentom môže byť iba jedna vlastnosť, nadmerne rozvinutá oproti ostatným vlastnostiam, génius však v skutkoch duše predstavuje jednotu človeka s Bohom. Veľkí ľudia sú vždy väčší než ich činy. Sú v spojení so skrytou silou, ktorá je neobmedzená. Nevieme, kde sa nachádza hranica dušenvých síl človeka; ba neviem ani to, či nejaká hranica existuje.

Skryť