15.02.2016 23:25

Ženie ma zlé svedomie  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Z lekárskej fakulty ma prepustili tak, že keď som prišiel do roboty, mal som veci vysťahované na chodbe.
Z lekárskej fakulty ma prepustili tak, že keď som prišiel do roboty, mal som veci vysťahované na chodbe. Prednosta mi oznámil, že mi k tomu nemá čo povdať, len to, že mám ísť za šéfom kádrového. Ten mi povedal, že čím viac sa budem pýtať, tým to bude so mnou horšie a pripomenul mi, že na fakulte mám aj manželku...“ Napokon mi pomohla predsedníčka ROH, ktorá mi ako otcovi malého dieťaťa poradila, aby som išiel na materskú. Vysvetlila mi, že po vyhadzove mi hrozí obvinenie z trestného činu príživníctva, ak sa do dvoch týždňov nezamestnám.
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Čo to znamenalo byť disidentom tínedžerom? Ako sa pašovali Biblie do Ruska? Prečo strýko Silvo kritizoval Tisa. Čo sa Juklovi a Krčmérymu nepodarilo? Ako sa dá dostať k synovi diktátora? Prečo som riskoval trest smrti? Dá sa v Afrike pomáhať bez korupcie? Prečo pokladám za správn... Ukáž Viac

Čo to znamenalo byť disidentom tínedžerom? Ako sa pašovali Biblie do Ruska? Prečo strýko Silvo kritizoval Tisa. Čo sa Juklovi a Krčmérymu nepodarilo? Ako sa dá dostať k synovi diktátora? Prečo som riskoval trest smrti? Dá sa v Afrike pomáhať bez korupcie? Prečo pokladám za správne, že USA bombardovali Irak? Prečo sa mal Fico stať prezidentom? Zaslúžil si Figeľ doktorát? Prečo ľudia hrešia najviac pred voľbami? Za čo má katolík zápasiť v 21. Storočí?

Skryť