10.02.2016 14:27

Žaba  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

0:00
9:28
hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Krv sa preliala z koľajiska. Zrazu som v nej stál po členky. „Je to tvoja vina!“ ukázala na mňa manželka. „Tvoje ruky!“ Obzrel som si ruky.
Krv sa preliala z koľajiska. Zrazu som v nej stál po členky. „Je to tvoja vina!“ ukázala na mňa manželka. „Tvoje ruky!“ Obzrel som si ruky. Boli od krvi. „Krv nevinných! Máš ju na nich...“ povedala.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Policajt na operačnom stredisku prijíma hovor. Je výhražný. Inštrukcie sú jasné: miesto a požadované výkupné výmenou za ľudský život. Čas beží. Kriminálna polícia v spolupráci s útvarom osobitného určenia prijíma potrebné opatrenia. Ultimátum sa však kráti. Na miesto ... Ukáž Viac

Policajt na operačnom stredisku prijíma hovor. Je výhražný. Inštrukcie sú jasné: miesto a požadované výkupné výmenou za ľudský život. Čas beží.
Kriminálna polícia v spolupráci s útvarom osobitného určenia prijíma potrebné opatrenia. Ultimátum sa však kráti.
Na miesto určenia sa dostaví neznámy muž. Utajená akcia má zelenú. Je dôvod na oslavu? Kdeže! Operačné stredisko prijíma druhý hovor: Iný muž, technicky upraveným hlasom, šokuje! Podmienka nebola splnená, následkom čoho zomrel človek. Nočná mora pokračuje: Výkupné sa zvyšuje o polovicu, v hre sú tentokrát dva ľudské životy.
So šokujúcimi závermi prichádza kriminalisticko – expertízny tím: Nezabíjal človek! Čo je zodpovedným za smrť nevinného? Čo sa stalo zbraňou v ruke človeka, ktorý požadoval výkupné? Polícia, zdá sa, tápe v slepej uličke.
A ďalšie ultimátum sa opäť nekompromisne kráti…

Skryť