23.07.2015 15:27

Lily a kúzlo zradcov  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Gabriela Kvašňovská
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Otec si pridržal vodné plamene, ktoré mu tancovali okolo rúk a olizovali ich.
Otec si pridržal vodné plamene, ktoré mu tancovali okolo rúk a olizovali ich. Dlane, v ktorých ich držal, zdvihol k ústam, striebornú tekutinu z nich si vlial do hrdla a veľkými divokými dúškami ju bolestne pregĺgal. Potom mu ruky poklesli, spomedzi prstov mu stekali malé strieborné kvapky, a v bezvedomí sa prevrátil na bok.
Gabriela Kvašňovská
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Keď zlo povstane, mágia sa mu postaví na odpor… Lily a Georgie sa ocitnú vo väčšom nebezpečenstve než kedykoľvek predtým. Ich zlá mama vložila do Georgie ohavné kúzla a vo veľkom sprisahaní proti kráľovskej rodine ju chce použiť ako nedobrovoľnú zbraň. Rodina a priatelia bu... Ukáž Viac

Keď zlo povstane, mágia sa mu postaví na odpor… Lily a Georgie sa ocitnú vo väčšom nebezpečenstve než kedykoľvek predtým. Ich zlá mama vložila do Georgie ohavné kúzla a vo veľkom sprisahaní proti kráľovskej rodine ju chce použiť ako nedobrovoľnú zbraň. Rodina a priatelia budú musieť spojiť svoje sily v dobrej mágii, aby zvíťazili nad zlom. Ale môžu vôbec dúfať, že sa im to podarí, keď musia čeliť takým mocným a temným čarodejníkom?

Skryť